Chraňte svá data s řešením od HPE. Díky programu FlexOffers navíc za tu nejlepší cenu. S programem HPE FlexOffers

Jste malá či střední firma a hledáte způsob, jak spolehlivě uchovávat a chránit svá data? Prozkoumejte chytrá řešení od HPE, která můžete navíc díky programu HPE FlexOffers získat za tu nejvýhodnější cenu.

11.4.2023

Data vašich zákazníků jsou tou nejcennější komoditou. Jejich vlastnictví s sebou ale zároveň přináší velkou zodpovědnost. A často se můžete ocitnout v situaci, kdy nad bezpečím svých dat nemáte kontrolu. Třeba když s nimi zaměstnanci pracují na svých noteboocích, domácích počítačích nebo v online cloudových aplikacích, mimo dohled IT oddělení. Neopatrná práce se sdílenými daty může vést k jejich poškození nebo k nechtěným útokům, jejichž odražení je nákladné a taky velmi stresující. Pokud navíc data pravidelně nezálohujete, můžete o ně rychle přijít. Takový scénář si samozřejmě nepřeje žádná firma, protože ztráta dat může chod firmy zcela ochromit a tím snížit její konkurenceschopnost.

Řešení HPE pro zálohu dat jsou sestavená na míru vašim potřebám

Díky řešením HPE pro zálohu a zabezpečení dat už se nebudete muset obávat nechtěných útoků či jiných havárií, které by ohrozily vaše data. Řešení HPE pro malé a střední podniky jsou založena na konfiguracích serverůProLiant Gen10 a úložišť HPE StoreEasy v kombinaci s produkty vyměnitelných médií HPE StoreEver a RDX. Ty jsou navíc optimalizovány pro zálohování a archivaci v různých velikostech, které jsou vhodné pro malé a střední podniky. “Pokud by se objem vašich dat neočekávaně zvětšoval, můžete kapacitu úložiště libovolně navýšit. Řešení od HPE pro zálohu dat jsou opravdu flexibilní,” vysvětluje Jan Zeman ze společnosti HPE.

Mezi další výhody těchto řešení patří možnost rychlého zotavení či možnost data kdekoliv obnovit v případě ransomware útoků. “Řešení od HPE jsou sestavena tak, že Vám umožní rychlé zotavení ze ztráty dat, abyste s nimi mohli opět v krátkém čase pracovat,” vyjmenovává benefity konfigurací Jan Zeman ze společnosti HPE.

Zmíněné konfigurace si můžete sestavit na míru vašim obchodním potřebám a zároveň si je pořídit za výhodnou cenu díky programu HPE FlexOffers. Tato řešení odborníci z HPE sestavili na základě potřeb a zkušeností zákazníků. Můžete si tak být jistí, že vybrané produkty splní i ty nejvyšší nároky. Vaše data budou efektivně zálohovaná, v bezpečí a dostupná kdykoliv a kdekoliv. Když si navíc vyberete konfiguraci sestavenou z produktů, které nesou označení HPE FlexOffers, získáte na ni slevu až dvacet procent. Své vhodné řešení si vyberete v prostředí iQuote, ve kterém zároveň vidíte skladovou dostupnost jednotlivých produktů a víte tak, kdy budete moci toto řešení začít využívat.

Spolehněte se na řešení od HPE, díky kterému už nikdy nebudete mít obavy o svá data. Zjistěte u svého obchodního partnera, jak si ho pořídit rychle a výhodně díky programu HPE FlexOffers.