Řešení pro virtualizaci na míru vaším byznysovým potřebám a za nejlepší cenu. S programem HPE FlexOffers

Virtualizaci dnes ocení každá malá či střední firma, která chce zefektivnit a zrychlit práci a zároveň zvýšit její bezpečnost. Ideální řešení představuje HPE GreenLake pro virtualizaci, jež si můžete objednat jako službu a získat tak to nejlepší z cloudu ve vašem prostředí. Když si navíc vyberete z předem sestavených a zákazníky ověřených konfigurací, získáte díky programu HPE FlexOffers tu nejlepší cenu.

8.2.2023

Virtualizace umožňuje rozdělit počítač, server nebo jakýkoliv jiný fyzický zdroj na několik virtuálních. Jinými slovy se fyzický hardware pomocí této technologie oddělí od softwaru, který na něm běží. Hardwarové zdroje tak mohou být využity efektivněji díky rozdělení zdrojů velkých systémů na menší, snáze sdílené části. Tyto části pak lze díky virtuálním strojům (VM) rozdělit mezi více aplikací a uživatelů, kteří mají různé potřeby.

Virtualizaci dnes ocení každá malá či střední firma, která chce zefektivnit a zrychlit práci a zároveň zvýšit její bezpečnost. Při virtualizaci totiž zaniká závislost na jediném hardwaru. Každý virtuální počítač je izolovaný od ostatních, ačkoliv běží na stejném hostitelském systému. To se hodí v případě, že vyvíjíte novou aplikaci, nebo potřebujete přistoupit k podezřelým souborům nebo datům. Dalším nesporným benefitem této technologie je snížení nákladů na energie či údržbu. V případě, že si navíc vyberete z předem navržených a zákazníky ověřených konfigurací, získáte díky programu HPE FlexOffers tu nejlepší cenu.

Výhodné konfigurace na míru s HPE FlexOffers

Každá firma má jiné byznysové cíle a s nimi spojená očekávání. A taky jiné možnosti. Ať už se potýkáte s různým objemem pracovní zátěže nebo s omezeným rozpočtem, díky virtualizaci můžete zvýšit svou konkurenceschopnost a výkon. Díky programu HPE FlexOffers navíc můžete předem připravené, funkční konfigurace HPE pro virtualizaci získat rychle a za nejlepší cenu. Stačí se přihlásit do chytrého prostředí HPE iQuote a vybrat, jaké prostředí neboli workload, zrovna potřebujete. Pokud si vyberete produkty s označením FlexOffers, můžete z celkové ceny konfigurace ušetřit až dvacet procent. Tato pečlivě sestavená a ověřená řešení jsou určena pro všechny malé a střední podniky, jež chtějí využít dostupné zdroje na maximum.

“Do programu HPE FlexOffers jsou zařazeny naše nejprodávanější produkty a ze široké nabídky si vybere každý,” vysvětluje princip programu Jan Zeman, distribuční manažer HPE pro Českou republiku. Pokud si navíc vyberete produkty, které jsou u distributora skladem, do několika dnů je můžete začít používat naplno. Profesionální podpora týmu HPE je samozřejmostí.

Pokud se chcete dozvědět více o HPE řešení pro virtualizaci či výhodách programu HPE FlexOffers, ozvěte se svému obchodnímu partnerovi.