Naplňujte rozmanité potřeby efektivně

Řešení HPE pro virtualizaci

Virtualizace

Udělejte více s méně

Pokud vedete malou nebo středně velkou firmu, musíte dělat všechno na maximum. Ať už to pro vás znamená pracovat místo oběda nebo třeba jen tisknout oboustranně, děláte vše pro to, abyste ušetřili čas a peníze a mohli obojí vložit zpět do svého podnikání. Napínání rozpočtu však může být obzvlášť náročné v dnešní digitální době, kdy musíte s omezeným rozpočtem podporovat rostoucí počet pracovních úloh a uživatelů. Například využití pokročilejších technologií, jako je virtualizace a hybridní cloud, by mohlo zvýšit vaši konkurenceschopnost a pomoci vám ochránit firmu před kybernetickými hrozbami a dalšími katastrofami pomocí stabilní ochrany dat a plánování kontinuity provozu. Tyto možnosti se vám však mohou zdát nedostupné, pokud máte omezené IT zdroje. Řešení HPE pro virtualizaci jsou navržena přesně pro vaše potřeby a pomohou vám udělat více s menším množstvím prostředků. Poskytnou vám totiž výkon a flexibilitu více serverů, ale s velikostí, úsporami a jednoduchostí jediného serveru.

Získejte od všeho více

Řešení HPE pro virtualizaci jsou postavena na serverech HPE ProLiant micro tower, tower nebo rack v kombinaci se serverem Microsoft Hyper-V nebo VMware vSphere®, aby podpořila širokou škálu použití virtualizace.

Tato řešení umožňují:

  • Efektivitu: Protože více aplikací může sdílet výkonné prostředky IT, celý podnik získá z IT více.
  • Dostupnost: Snížíte pravděpodobnost neočekávaného přerušení interních nebo externích služeb.
  • Flexibilitu: Obsluhujte více oddělení s různými nebo odlišnými potřebami tím, že jim nabídnete vyhrazená prostředí, abyste se vyhnuli konfliktům zdrojů IT.
  • Redundance: Vyhněte se neplánovaným výpadkům výběrem řešení se dvěma servery, abyste mohli pokračovat v provozu, pokud jeden server přestane být dostupný.

Snadný přechod do hybridního cloudu

Řešení HPE pro virtualizaci lze snadno rozšířit do hybridního cloudu pro další možnosti obnovení po havárii pomocí cloudových služeb Microsoft Azure nebo poskytovatele řízených služeb.

Vše je o výběru

Díky možnosti volby optimalizovaných konfigurací ověřených s předními hypervizory získáte možnost rozvíjet své podnikání bez omezení. Obraťte se na autorizovaného zástupce společnosti HPE a zjistěte více.

Získejte výhodnou nabídku HPE FlexOffers

HPE FlexOffers jsou vaše šance získat přístup k bezkonkurenční flexibilitě vlastních konfigurací produktů HPE za bezkonkurenční ceny. Nabídky HPE FlexOffers jsou navrženy speciálně pro koncové zákazníky z řad malých a středních podniků.

Nenechte se omezovat rozpočtem

Jsme si dobře vědomi toho, že jakákoliv změna IT infrastruktury přináší zátěž vašeho rozpočtu. HPE Financial Services se snaží tuto zátěž částečně zmírnit pomocí programů, které mají podnikům pomoci snížit peněžní výdaje, generovat hotovost a sladit platby s aktuálním využitím našich služeb.

Využijte HPE Financial Services

Naše financování můžete použít například v těchto případech:

  • leasing nebo pronájem
  • nákup použitého vybavení
  • uvolnění zmrazeného kapitálu
  • posunutí data platby
  • komplexní financování IT projektů (SW, koncová zařízení, služby)
Požádat o nabídku