Investice do budoucnosti s výkonnými servery od HPE je nyní až o pětinu výhodnější.

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) nyní nabízí výkonné servery ML30 Gen 10+ se slevou až dvacet procent díky programu HPE FlexOffers. Zákazníci si mohou sestavit server HPE na míru v prostředí iQuote a díky novým cenovým zvýhodněním na řadu ML30 ušetřit až pět tisíc korun.

9.8.2023

Aby si firmy zachovaly svou konkurenceschopnost, musí dnes stále více investovat do výkonného hardwarového vybavení. Takové investice však mohou být pro řadu firem, zvlášť těch menších, nákladné. Společnost Hewlett Packard Enterprise proto nyní přichází s výhodnou nabídkou u své nejnovější řady serverů ML30 Gen 10+. Tyto servery jsou nejen výkonné a spolehlivé, ale také nenaruší firemní rozpočet. Takovou kombinaci ocení i nároční zákazníci, jež mohou servery díky programu HPE FlexOffers nyní pořídit až o pětinu levněji.

Servery pro náročně zákazníky

Servery ML30 Gen 10+ HPE jsou nejnovější přírůstkem do řady ML serverů a představují dosavadní vrchol v tomto segmentu serverových technologií. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám podniků a organizací, které vyžadují vysoký výkon pro plynulé zvládání každodenní pracovní zátěže. Servery ML30 Gen 10+ od HPE využívají nejnovější procesory Intel Xeon E-2300 a poskytují tak vysokou spolehlivost i potřebnou škálovatelnost. S podporou až 128 GB RAM a rozsáhlými možnostmi úložiště dokážou servery ML30 Gen 10+ zvládnout velký objem dat jednoduše. Servery z této řady navíc nabízí ochranu dat bez kompromisů díky technologii HPE iLO, jež je zabudovaná přímo v serveru.

ML30 Gen 10+ nabízí řadu nesporných výhod. S jeho vysokým výpočetním výkonem, flexibilitou úložiště, rychlou síťovou konektivitou a kompaktním designem je ideální volbou pro malé i středně velké podniky. Servery z této řady uspokojí vysoké nároky a zároveň ušetří cenný prostor i finance.

Na míru a výhodně díky HPE FlexOffers

Pořízení těchto serverů je nyní pro zákazníky ještě výhodnější díky programu HPE FlexOffers. Ten jim umožňuje získat bezkonkurenční flexibilitu v konfiguraci produktů HPE za výhodné ceny. “K nabídkám programu HPE FlexOffers se zákazníci dostanou prostřednictvím konfigurátoru iQuote, který funguje jako běžný e-shop. Snadno si v něm sestaví server na míru se slevou až dvacet procent,” říká Jan Zeman, distribuční manažer HPE pro Českou republiku.

“Program HPE FlexOffers je zaměřen na nejprodávanější produkty společnosti Hewlett Packard Enterprise,” dodává Zeman. To znamená, že zákazníci získají slevu na produkty, které nejvíce potřebují a využívají. Servery z řady ML30 Gen 10+ je proto nyní, díky programu HPE FlexOffers, možné si pořídit až o dvacet procent levněji. Servery z této řady začínají na částce 22 tisíc korun, a zákazníci tak již u základních modelů ušetří mezi 4 a 5 tisíci korun.

Pro podniky, které chtějí posílit svou infrastrukturu a zvýšit tak svou konkurenceschopnost, a zároveň nedisponují neomezeným rozpočtem, jsou servery z řady ML30 Gen 10+ od HPE ideálním řešením. Nejen, že jsou vysoce výkonné, flexibilní a bezpečné, ale nyní, díky programu HPE FlexOffers, také cenově dostupné.

ml-30-2ml-30-2ml-30-1