Zvládněte rostoucí datové potřeby

Řešení HPE pro sdílená úložiště

Sdílená uložiště

Rozšíření podle vašich potřeb

V dnešním digitálním a propojeném světě potřebují podniky všech velikostí spravovat data, která neustále proudí z různých zdrojů. Všechna tato data mohou být využita k tomu, aby poháněla podnikání kupředu. Ukládání rostoucího objemu dat a jejich zpřístupnění zaměstnancům ve chvíli, kdy je potřebují, však může být náročné na rozpočet IT a efektivitu zaměstnanců. S rostoucími náklady na úložiště si však uživatelé stěžují na pomalý výkon a horší dostupnost aplikací. Pokud máte potíže s udržením dostatečné kapacity úložiště nebo potřebujete tuto kapacitu sdílet s více servery, je načase zvážit doplnění vašeho technologického mixu o vyhrazené externí sdílené úložiště. Externí sdílené úložiště vám umožní rozšířit kapacitu úložiště bez nutnosti nákupu dalších serverů, a zachovat tak rozpočet pro naléhavější záležitosti. Umožňuje také více serverům přistupovat ke stejnému úložišti a zajistit tak vysokou dostupnost. Řešení HPE pro sdílená úložiště umožňují snadné a cenově dostupné rozšíření, díky kterému si lépe poradíte s rostoucími daty.

Vyšší výkon, nižší náklady

Řešení HPE pro sdílené úložiště jsou založena na úložišti HPE MSA Storage jako páteři datového úložiště, přičemž výpočetní výkon pro virtualizaci, databáze, ukládání a zálohování poskytují rackové servery HPE ProLiant. Připojení je možné různými způsoby, závisí pouze na vašem rozpočtu a potřebném výkonu:

 • Fibre Channel pro tradiční síť SAN (storage area network)
 • iSCSI prostřednictvím SFP+ a 10G Base-T s využitím sítě Aruba Instant On
 • SAS pro levné připojení až čtyř serverů

Tato řešení umožňují:

 • Škálovatelnost: Zvládněte náhlý nárůst dat pomocí řešení, které snadno zvýší kapacitu úložiště z desítek na stovky terabajtů.
 • Dostupnost: Připojte více serverů pro redundantní pracovní zátěž a v případě havárie rychle obnovte provoz díky spolehlivým zálohám dat a aplikací.
 • Všestrannost: Vyřešte potřeby virtualizace, databází nebo ukládání a zálohování výběrem řešení s externím úložištěm.

Snadný přechod do hybridního cloudu

Řešení HPE pro sdílené úložiště lze snadno rozšířit do hybridního cloudu pro další možnosti obnovení po havárii pomocí cloudových služeb Microsoft Azure nebo poskytovatele řízených služeb.

Vaše úložiště, vaše rozhodnutí

Řešení HPE pro sdílené úložiště vám umožní snadno rozšiřovat úložiště a být připraveni na cokoli. Obraťte se na autorizovaného zástupce společnosti HPE a zjistěte více."

Získejte výhodnou nabídku HPE FlexOffers

HPE FlexOffers jsou vaše šance získat přístup k bezkonkurenční flexibilitě vlastních konfigurací produktů HPE za bezkonkurenční ceny. Nabídky HPE FlexOffers jsou navrženy speciálně pro koncové zákazníky z řad malých a středních podniků.

Nenechte se omezovat rozpočtem

Jsme si dobře vědomi toho, že jakákoliv změna IT infrastruktury přináší zátěž vašeho rozpočtu. HPE Financial Services se snaží tuto zátěž částečně zmírnit pomocí programů, které mají podnikům pomoci snížit peněžní výdaje, generovat hotovost a sladit platby s aktuálním využitím našich služeb.

Využijte HPE Financial Services

Naše financování můžete použít například v těchto případech:

 • leasing nebo pronájem
 • nákup použitého vybavení
 • uvolnění zmrazeného kapitálu
 • posunutí data platby
 • komplexní financování IT projektů (SW, koncová zařízení, služby)
Požádat o nabídku