Rychlý a bezpečný přístup odkudkoli

Řešení HPE pro práci na dálku

Řešení HPE pro práci na dálku

Umožněte produktivitu práce z domova

Poslední roky ukázaly, že každá firma potřebuje strategii, jak udržet produktivitu zaměstnanců, kteří pracují mimo kancelář. A to platí v případě, kdy k tomu dojde náhle, kvůli nečekané události, ale i pokud jde o dlouhodobý proces s cílem zvýšit produktivitu a kvalitu života zaměstnanců. Spolehlivý přístup k souborům a aplikacím, které zaměstnanci potřebují ke své práci, kdykoli a odkudkoli, je jen jedním z dílků skládačky. Tuto spolehlivost a výkonnost musíte zajistit a zároveň zachovat kontrolu verzí, jednoduchost pro IT oddělení a také ochránit a zabezpečit citlivá data. Technologie virtuální desktopové infrastruktury (VDI) může tyto problémy řešit tím, že zaměstnancům poskytne bezpečný vzdálený přístup k souborům a aplikacím z jejich preferovaných zařízení. A to včetně vysoce důvěrných nebo utajovaných informací. Zaměstnanci se tak mohou přihlásit k serveru v hlavní kanceláři a pracovat odkudkoli. Najít a nasadit řešení VDI se správným poměrem výkonu, nákladů, jednoduchosti správy a škálovatelnosti pro malé a střední podniky však může být náročné. Řešení HPE pro práci na dálku umožňují produktivní práci z domova díky řešením, která jsou ideální pro 10 až 180 uživatelů, a umožňují lidem efektivně pracovat z libovolného místa.

Pracujte chytřeji kdekoliv

Řešení HPE pro práci na dálku jsou založena na konfiguracích serverů HPE ProLiant rack a tower, které jsou schopny splnit nejrůznější požadavky na VDI pro malé a střední podniky. Jsou založena na různých platformách nezávislých dodavatelů softwaru, jako je VMware Horizon®, Teradici Cloud Access Software a Microsoft Remote Desktop Service, a poskytují vám svobodu výběru, včetně vysoce výkonných konfigurací s nejnovějšími servery HPE ProLiant Gen10 Plus v2 s procesory AMD.

Společně tato řešení umožňují:

  • Produktivitu: Zajištují, aby lidé mohli efektivně pracovat z libovolného místa, a to díky vzdálenému přístupu k celé sadě kancelářských aplikací a dat.
  • Zabezpečení: Poskytují bezpečný a zabezpečený vzdálený přístup bez omezení výkonu nebo funkcí.
  • Řízení: Vše máte pod kontrolou díky lokálně hostovaným softwarovým aplikacím a datům uloženým v centrálním úložišti.

Získejte výhodnou nabídku HPE FlexOffers

HPE FlexOffers jsou vaše šance získat přístup k bezkonkurenční flexibilitě vlastních konfigurací produktů HPE za bezkonkurenční ceny. Nabídky HPE FlexOffers jsou navrženy speciálně pro koncové zákazníky z řad malých a středních podniků.

Nenechte se omezovat rozpočtem

Jsme si dobře vědomi toho, že jakákoliv změna IT infrastruktury přináší zátěž vašeho rozpočtu. HPE Financial Services se snaží tuto zátěž částečně zmírnit pomocí programů, které mají podnikům pomoci snížit peněžní výdaje, generovat hotovost a sladit platby s aktuálním využitím našich služeb.

Využijte HPE Financial Services

Naše financování můžete použít například v těchto případech:

  • leasing nebo pronájem
  • nákup použitého vybavení
  • uvolnění zmrazeného kapitálu
  • posunutí data platby
  • komplexní financování IT projektů (SW, koncová zařízení, služby)
Požádat o nabídku